SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Västerås BK30
Fotboll

Spelade matcher
SEPTEMBER 2022
 
29
18:30
tor
18:30    
F-09, Hallstahem Arena (konstgräs)
F-09 » 
Sörstafors-Kolbäck FK 1 - Västerås BK 30 F09 SVART
  -      
28
19:30
ons
19:30    
F17/19, Ringvallen
F17/19 » 
Västerås IK - Västerås BK 30
2  -  1  
 
25
16:30
sön
16:30    
F-09, Hamre 10
F-09 » 
Skiljebo SK F 09 - Västerås BK 30 F09 SVART
  -      
25
16:00
sön
16:00    
F17/19, Sköllervallen IP
F17/19 » 
Sköllersta IF - Västerås BK 30 2
0  -  1  
25
16:00
sön
16:00    
P-10, Råby 2A
P-10 » 
IK Franke P11 - Västerås BK 30 P 10 VIT
  -      
25
14:00
sön
14:00    
F17/19, Enavallen C-plan
F17/19 » 
Enköpings SK UK - Västerås BK 30
2  -  3  
25
11:00
sön
11:00    
F-11/12, Kristinelunds SF 3
F-11/12 » 
Forsby FF F-10/11 röd - Västerås BK 30 F11/12
  -      
25
11:00
sön
11:00    
P-08, Ringvallen 1
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 SVART - Västerås IK P08:2
8  -  2  
25
11:00
sön
11:00    
P-09, Centralvallen
P-09 » 
Kungsör BK p-09 - Västerås BK 30 P09
2  -  4  
25
11:00
sön
11:00    
P-15, Ringvallen 1
P-15 » 
Västerås BK 30 P14 Vit - Norbergs AIF P 14/15
  -      
24
15:00
lör
15:00    
Herr, Tallåsen IP
Herr » 
Munktorps BK - Västerås BK 30
6  -  3  
24
15:00
lör
15:00    
P-10, Önsta IP C
P-10 » 
Gideonsbergs IF P10 - Västerås BK 30 SVART
  -      
24
13:30
lör
13:30    
P-12, Ringvallen 3 (matchstart 14:00)
P-12 » 
Västerås BK 30 P12 SVAR - IK Oden P11/12
  -      
24
12:30
lör
12:30    
P-11, Ringvallen 1
P-11 » 
Västerås BK 30 P11 VIT - Surahammars FK P11 Svart
  -      
24
12:00
lör
12:00    
F17/19, Ringvallen 2 (konstgräs)
F17/19 » 
Västerås BK 30 - Boo FF
0  -  3  
24
12:00
lör
12:00    
P-14, Kvarnbackavallen
P-14 » 
Skultuna IS Svart P14 - Västerås BK 30 P14 Svart
  -      
24
11:30
lör
11:30    
Dam, Ekebyvallen IP 1
Dam » 
Upsala IF Fotboll - Västerås BK 30
1  -  9  
24
11:00
lör
11:00    
F-09, Ringvallen 1
F-09 » 
Västerås BK 30 F09 VIT - Romfartuna GIF F-Ungdomslag Vit
1  -  2  
24
11:00
lör
11:00    
P-13, Ringvallen 7-man gräs
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 C - IK Oden P13 Blå
  -      
24
10:00
lör
10:00    
P-08, Barkarö IP
P-08 » 
Barkarö SK P09 - Västerås BK 30 P08 VIT
3  -  4  
24
10:00
lör
10:00    
P-11, Ringvallen 2 (konstgräs)
P-11 » 
Västerås BK 30 P11 SVAR - Köping FF P12 svart
  -      
24
10:00
lör
10:00    
P-13, Kvarnbackavallen
P-13 » 
Skultuna IS P13 - Västerås BK 30 P13 B
  -      
24
10:00
lör
10:00    
P-13, Ringvallen 5-man 1
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 A - IK Oden P13 Vit
  -      
24
09:30
lör
09:30    
P-12, Rönnby (matchstart 10:00)
P-12 » 
Gideonsbergs IF P12 Röd - Västerås BK 30 P12 VIT
  -      
22
18:45
tor
18:45    
F-09, Ringvallen 11-man konstgräs
F-09 » 
Västerås BK30 - Sala ff
  -      
21
19:00
ons
19:00    
F17/19, Ringvallen 2 (konstgräs)
F17/19 » 
Västerås BK 30 2 - Scandinavian FC Örebro
3  -  2  
 
18
16:00
sön
16:00    
F-11/12, Ringvallen 1 (FD)
F-11/12 » 
Västerås BK 30 F11/12 - Västanfors IF FK F11
  -      
18
16:00
sön
16:00    
F17/19, Ringvallen 2 (konstgräs)
F17/19 » 
Västerås BK 30 2 - Nora BK
5  -  0  
18
15:00
sön
15:00    
P-08, Råby IP 1
P-08 » 
IK Franke P08 - Västerås BK 30 P08 SVART
3  -  5  
18
14:00
sön
14:00    
F-09, Ringvallen 1
F-09 » 
Västerås BK 30 F09 SVART - Romfartuna GIF F-Ungdomslag Grön
3  -  5  
18
13:20
sön
13:20    
P-15, Ullviliden 4
P-15 » 
Irsta IF P14 grön - Västerås BK 30 P14 Vit
  -      
18
11:00
sön
11:00    
P-10, Barkarö IP
P-10 » 
Barkarö P 10 - BK 30 P10
  -      
18
11:00
sön
11:00    
P-14, Ringvallen 5-man 1
P-14 » 
Västerås BK 30 P14 Svart - Västerås SK FK P14 Vit
  -      
18
10:00
sön
10:00    
P-11, Hamre 8
P-11 » 
Skiljebo SK P 11 - Västerås BK 30 P11 VIT
  -      
18
09:30
sön
09:30    
P-13, Ringvallen 11-man gräs
P-13 » 
Västerås BK30 1 - Skiljebo SK 1
  -      
18
09:30
sön
09:30    
P-13, Ringvallen 11-man gräs
P-13 » 
Västerås BK30 2 - Skiljebo SK 2
  -      
17
15:00
lör
15:00    
Herr, Wenströmska IP
Herr » 
Syrianska IF Kerburan - Västerås BK 30
3  -  2  
17
13:30
lör
13:30    
P-11, Kvarnbackavallen
P-11 » 
Skultuna IS P 10/11 -11 - Västerås BK 30 P11 SVAR
  -      
17
13:30
lör
13:30    
P-12, Ringvallen 3 (matchstart 14:00)
P-12 » 
Västerås BK 30 P12 VIT - Dingtuna GIF P11
  -      
17
13:00
lör
13:00    
Dam, Stora Ensoplanen
Dam » 
Kvarnsvedens IK - Västerås BK 30
1  -  1  
17
13:00
lör
13:00    
F17/19, Klinta IP 2
F17/19 » 
Irsta IF 2 - Västerås BK 30/Barkarö SK
  -      
17
13:00
lör
13:00    
P-08, Ringvallen 1
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 VIT - Skiljebo SK P 09
6  -  2  
17
13:00
lör
13:00    
P-13, Råby 1A (5 mot 5)
P-13 » 
IK Franke P2013 Grön - Västerås BK 30 P13 C
  -      
17
12:00
lör
12:00    
P-10, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-10 » 
Västerås BK 30 P 10 VIT - Skiljebo SK P 11 Röd
  -      
17
11:30
lör
11:30    
P-13, Hubbovallen A
P-13 » 
Tillberga IK Fotboll P-13 - Västerås BK 30 P13 A
  -      
17
11:00
lör
11:00    
F-09, Kristinelunds SF 2
F-09 » 
Forsby FF F09 - Västerås BK 30 F09 VIT
2  -  0  
17
11:00
lör
11:00    
P-09, Ringvallen 1
P-09 » 
Västerås BK 30 P09 - Köping FF P09 Röd
3  -  0  
17
11:00
lör
11:00    
P-13, Ringvallen
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 B - Köping FF P13Svart
  -      
17
10:00
lör
10:00    
P-10, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-10 » 
Västerås BK 30 SVART - Västerås SK FK P10 Vit
  -      
16
19:00
fre
19:00    
F17/19, Ringvallen
F17/19 » 
Västerås BK 30 - Irsta IF/Skiljebo SK
1  -  0  
14
19:30
ons
19:30    
F17/19, Ekängens IP KG
F17/19 » 
BK Sport - Västerås BK 30
0  -  8  
14
19:00
ons
19:00    
Herr, Ringvallen 2 (konstgräs)
Herr » 
Västerås BK 30 - Tortuna SK
1  -  1  
13
18:00
tis
18:00    
P-12, Barkarö IP (matchstart 18:30)
P-12 » 
Barkarö SK P-12 Svart - Västerås BK 30 P12 SVAR
  -      
 
11
16:30
sön
16:30    
P-10, Ängen Hökåsen
P-10 » 
Romfartuna GIF P10 - Västerås BK 30 P 10 VIT
  -      
11
16:00
sön
16:00    
Dam, Ringvallen 2 (konstgräs)
Dam » 
Västerås BK 30 - Täby FK
5  -  0  
11
16:00
sön
16:00    
F17/19, Kilsbergsvallen
F17/19 » 
Garphyttans IF - Västerås BK 30 2
3  -  0  
11
15:00
sön
15:00    
Herr, Råby IP 3 (konstgräs)
Herr » 
Västerås AFG - Västerås BK 30
2  -  1  
11
14:00
sön
14:00    
P-14, Hamre IP H18
P-14 » 
Skiljebo SK P 14 Vit - Västerås BK 30 P14 Svart
  -      
11
13:00
sön
13:00    
F-09, Ringvallen 1
F-09 » 
Västerås BK 30 F09 VIT - Arboga Södra IF F08-09
3  -  3  
11
12:00
sön
12:00    
P-11, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-11 » 
Västerås BK 30 P11 VIT - Västerås SK FK P11 Grön
  -      
11
11:30
sön
11:30    
F-11/12, Ekängens IP
F-11/12 » 
Surahammars FK F11/12 - Västerås BK 30 F11/12
  -      
11
11:00
sön
11:00    
P-08, Ringvallen 1
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 SVART - Västerås SK FK P09 Grön
3  -  2  
11
11:00
sön
11:00    
P-15, Ringvallen 1
P-15 » 
Västerås BK 30 P14 Vit - Gideonsbergs IF P14 Vit
  -      
11
10:00
sön
10:00    
P-11, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-11 » 
Västerås BK 30 P11 SVAR - Gideonsbergs IF P11 Blå
  -      
11
09:30
sön
09:30    
P-12, Orresta IP (matchstart 10:00)
P-12 » 
Orresta IF P12 - Västerås BK 30 P12 SVAR
  -      
10
12:00
lör
12:00    
F17/19, Ringvallen 2 (konstgräs)
F17/19 » 
Västerås BK 30 - Skogstorps GOIF
0  -  1  
10
12:00
lör
12:00    
P-09, Rocklunda 20
P-09 » 
Västerås IK P08/09 1 - Västerås BK 30 P09
0  -  15
10
11:00
lör
11:00    
F-09, Önsta IP C
F-09 » 
Gideonsbergs IF F08 - Västerås BK 30 F09 SVART
9  -  2  
10
11:00
lör
11:00    
P-08, Lärkans Sportfält
P-08 » 
Sala FF P09 Röd - Västerås BK 30 P08 VIT
1  -  2  
10
11:00
lör
11:00    
P-13, Skälby IP
P-13 » 
Västerås SK FK P13 Svart - Västerås BK 30 P13 B
  -      
10
11:00
lör
11:00    
P-13, Ringvallen 7-man gräs
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 A - Hallstahammars SK FK P13 Röd
  -      
10
11:00
lör
11:00    
P-13, Ringvallen 7-man gräs
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 C - Gideonsbergs IF P13 Vit
  -      
10
09:30
lör
09:30    
P-12, Tallåsen IP (matchstart 10:00)
P-12 » 
Munktorps BK - Västerås BK 30 P12 VIT
  -      
10
lör
00:00    
P-10, Bortamatch
P-10 » 
- Västerås BK 30 SVART
  -      
09
19:00
fre
19:00    
F17/19, Ringvallen
F17/19 » 
Västerås BK 30/Barkarö SK - New Mill FC 2
  -      
07
19:00
ons
19:00    
Herr, Ringvallen 2 (konstgräs)
Herr » 
Västerås BK 30 - Gideonsbergs IF
2  -  3  
06
19:00
tis
19:00    
F17/19, Ringvallen 2 (konstgräs)
F17/19 » 
Västerås BK 30 2 - IF Eker Örebro
7  -  1  
 
04
17:30
sön
17:30    
F17/19, Älvsjö IP 1
F17/19 » 
Älvsjö AIK FF - Västerås BK 30
3  -  4  
04
16:00
sön
16:00    
P-08, Rocklunda 8
P-08 » 
Västerås IK P09:1 - Västerås BK 30 P08 VIT
5  -  0  
04
14:00
sön
14:00    
F-11/12, Ringvallen 5 (FD)
F-11/12 » 
Västerås BK 30 F11/12 - Sala FF F10/11
  -      
04
13:30
sön
13:30    
P-10, Lärkan naturgräs SALA
P-10 » 
Åkra FC P10/09 - Västerås BK 30 SVART
  -      
04
13:00
sön
13:00    
F17/19, Hagstumosse IP KG
F17/19 » 
Gnesta FF - Västerås BK 30/Barkarö SK
0  -  10
04
13:00
sön
13:00    
P-11, Sturevallen
P-11 » 
Arboga Södra IF P12 Gul - Västerås BK 30 P11 SVAR
  -      
04
11:30
sön
11:30    
P-12, Ringvallen (matchstart 12:00)
P-12 » 
Västerås BK 30 P12 VIT - Sörstafors-Kolbäck FK 12 SK91 P12
  -      
04
10:00
sön
10:00    
P-13, Önsta C1
P-13 » 
Gideonsbergs IF P13 Blå - Västerås BK 30 P13 A
  -      
03
15:00
lör
15:00    
Herr, Ringvallen 2 (konstgräs)
Herr » 
Västerås BK 30 - IFK Ekberga
5  -  1  
03
15:00
lör
15:00    
P-10, Ringvallen 1
P-10 » 
Västerås BK 30 P 10 VIT - Åkra FC P10/09
  -      
03
14:30
lör
14:30    
P-08, Hamre 2
P-08 » 
Skiljebo SK P 09 - Västerås BK 30 P08 SVART
2  -  2  
03
14:00
lör
14:00    
P-13, Onsjövallen
P-13 » 
Fagersta Södra IK 3 - Västerås BK 30 P13 C
  -      
03
13:30
lör
13:30    
P-12, Ringvallen (matchstart 14:00)
P-12 » 
Västerås BK 30 P12 SVAR - Skultuna IS P12
  -      
03
13:00
lör
13:00    
Dam, Sollentunavallen 1
Dam » 
Sollentuna FK - Västerås BK 30
1  -  1  
03
12:00
lör
12:00    
P-09, Ringvallen 1
P-09 » 
Västerås BK 30 P09 - Arboga Södra IF P09 gul
1  -  3  
03
11:00
lör
11:00    
P-13, Annedal 1
P-13 » 
Sala FF P13 Svart - Västerås BK 30 P13 B
  -      
03
11:00
lör
11:00    
P-14, Ringvallen 5-man 1
P-14 » 
Västerås BK 30 P14 Svart - Köping FF P14 Svart
  -      
03
11:00
lör
11:00    
P-15, Skälby IP
P-15 » 
Västerås SK FK P14 Orange - Västerås BK 30 P14 Vit
  -      
03
10:00
lör
10:00    
F-09, Rocklunda 9
F-09 » 
IFK Västerås FK F09 - Västerås BK 30 F09 VIT
2  -  2  
03
10:00
lör
10:00    
P-11, Ringvallen 7-man gräs
P-11 » 
Gideonsbergs IF P11 Vit - Västerås BK 30 P11 VIT
  -      
AUGUSTI 2022
 
29
18:30
mån
18:30    
F17/19, Kolbäcks IP 1
F17/19 » 
Sörstafors-Kolbäck FK - Västerås BK 30 2
0  -  4  
29
18:30
mån
18:30    
Herr, Hubbovallen
Herr » 
Tillberga IK Fotboll - Västerås BK 30
1  -  3  
 
28
15:00
sön
15:00    
Dam, Ringvallen 2 (konstgräs)
Dam » 
Västerås BK 30 - Gideonsbergs IF
1  -  2  
28
10:30
sön
10:30    
P-08, Ringvallen 1
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 VIT - Köping FF P09 Svart
5  -  2  
27
16:00
lör
16:00    
P-14, Hamre (H18)
P-14 » 
skiljebo:Vit - Västerås BK30
  -      
27
15:00
lör
15:00    
F17/19, Ringvallen 2 (konstgräs)
F17/19 » 
Västerås BK 30 - Rynninge IK
7  -  0  
27
13:30
lör
13:30    
P-14, Hamre (H18)
P-14 » 
Västerås BK30 - Sala FF:Svart
  -      
27
13:00
lör
13:00    
P-09, Ringvallen 1
P-09 » 
Västerås BK 30 P09 - Västerås SK FK P09 Vit
1  -  3  
27
11:00
lör
11:00    
F17/19, Ringvallen
F17/19 » 
Västerås BK 30/Barkarö SK - Sala FF
4  -  3  
27
11:00
lör
11:00    
P-08, Ringvallen 11-man gräs
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 SVART - Västerås IK P08:4
2  -  4  
27
11:00
lör
11:00    
P-14, Hamre IP
P-14 » 
Hallstahammar sk - Västerås BK30
  -      
27
11:00
lör
11:00    
P-14, Hamre (H18)
P-14 » 
Hallstahammar SK:Ibrahimo - Västerås BK30
  -      
27
10:30
lör
10:30    
F-09, Klinta IP 2
F-09 » 
Irsta IF F13/F14 - Västerås BK 30 F09 SVART
5  -  1  
27
08:00
lör
08:00    
P-10, Brandthovda IP
 
P-10 » 
FOTBOLLENSDAG - Västerås BK30
  -      
24
19:00
ons
19:00    
F17/19, Rosta Gärde B
F17/19 » 
KIF Örebro DFF 2 - Västerås BK 30/Barkarö SK
4  -  0  
24
19:00
ons
19:00    
Herr, Ringvallen 2 (konstgräs)
Herr » 
Västerås BK 30 - Bosnisk SK
1  -  2  
 
21
15:00
sön
15:00    
P-11, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-11 » 
Västerås BK 30 P11 VIT - Västerås SK FK P11 Grön
  -      
21
14:00
sön
14:00    
F-09, Centralvallen
F-09 » 
Kungsör BK F08/09 - Västerås BK 30 F09 VIT
1  -  3  
21
13:00
sön
13:00    
P-10, Ringvallen 1
P-10 » 
Västerås BK 30 SVART - Västerås IK P10:2
  -      
21
12:00
sön
12:00    
F17/19, Dalhem IP
F17/19 » 
Dalhem IF/IFK Visby - Västerås BK 30
0  -  3  
21
11:00
sön
11:00    
P-08, Ringvallen 1
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 SVART - IK Oden P08
4  -  0  
21
11:00
sön
11:00    
P-13, Ringvallen 5-man 1
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 A - Fagersta Södra IK 2
  -      
21
11:00
sön
11:00    
P-14, Råby 1B (5 mot 5)
P-14 » 
IK Franke P2014 Vit - Västerås BK 30 P14 Svart
  -      
21
09:30
sön
09:30    
P-12, Ringvallen IP (matchstart 10:00)
P-12 » 
Västerås BK30 - Ifk Västerås
  -      
20
13:00
lör
13:00    
Dam, Jernvallen A-planen
Dam » 
Sandvikens IF - Västerås BK 30
2  -  2  
20
13:00
lör
13:00    
P-15, Ringvallen 1
P-15 » 
Västerås BK 30 P14 Vit - FC Europe Juniors P14
  -      
20
11:30
lör
11:30    
P-12, Rönnby (matchstart 12:00)
P-12 » 
Gideonsbergs IF P12 Blå - Västerås BK 30 P12 SVAR
  -      
20
11:00
lör
11:00    
F-09, Ringvallen 1
F-09 » 
Västerås BK 30 F09 SVART - Gideonsbergs IF F09
8  -  3  
20
11:00
lör
11:00    
F17/19, Ringvallen
F17/19 » 
Västerås BK 30/Barkarö SK - IK Viljan Strängnäs
1  -  1  
20
11:00
lör
11:00    
P-09, Onsjövallen
P-09 » 
Fagersta Södra IK P-09 Blå - Västerås BK 30 P09
10  -  2  
20
11:00
lör
11:00    
P-11, Kolbäcks IP Åkerivägen 19 Bortamatch
P-11 » 
Västerås BK 30 P11 SVAR - Sörstafors-Kolbäck FK P10/11 SK91 P10/11
  -      
20
11:00
lör
11:00    
P-13, Ringvallen 5-man 1
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 C - Skiljebo SK P 13 Vit
  -      
20
11:00
lör
11:00    
P-13, Ringvallen 5-man 2
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 B - Skiljebo SK P 13 Gul
  -      
20
10:30
lör
10:30    
P-08, Apalby 3
P-08 » 
Västerås IK P08:4 Gul - Västerås BK 30 P08 VIT
1  -  4  
20
10:30
lör
10:30    
P-10, Onsjövallen
P-10 » 
Fagersta Södra IK P-10 Lag 1 - Västerås BK 30 P 10 VIT
  -      
17
19:00
ons
19:00    
F17/19, Ringvallen
F17/19 » 
Västerås BK 30 - Örebro SK FK
3  -  3  
17
19:00
ons
19:00    
Herr, Iver Arena
Herr » 
IFK Västerås FK - Västerås BK 30
5  -  0  
17
19:00
ons
19:00    
P-09, Ringvallen 11-man gräs
P-09 » 
Västerås BK 30 P09 - Norrby SK U14
7  -  0  
 
14
18:00
sön
18:00    
P-11, Masbo IP
P-11 » 
Skinnskattebergs SK P10 - Västerås BK 30 P11 VIT
  -      
14
16:00
sön
16:00    
P-10, Rocklunda 26
P-10 » 
Västerås IK P10:3 - Västerås BK 30 SVART
  -      
14
15:00
sön
15:00    
F-09, Barkarö IP
F-09 » 
Barkarö SK F08/09 Svart - Västerås BK 30 F09 SVART
4  -  5  
14
15:00
sön
15:00    
F-11/12, Ringvallen 5 (FD)
F-11/12 » 
Västerås BK 30 F11/12 - Skiljebo SK F 11 Gul
  -      
14
15:00
sön
15:00    
F17/19, Ringvallen 2 (konstgräs)
F17/19 » 
Västerås BK 30 2 - Forsby FF
3  -  1  
14
14:00
sön
14:00    
P-08, Ringvallen 1
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 VIT - Irsta IF P09 Vit
2  -  2  
14
11:00
sön
11:00    
F17/19, Önsta IP B
F17/19 » 
Gideonsbergs IF - Västerås BK 30/Barkarö SK
2  -  4  
14
11:00
sön
11:00    
P-12, Ringvallen 3 (matchstart 11:30)
P-12 » 
Västerås BK 30 P12 SVAR - Köping FF P12 Röd
  -      
14
10:00
sön
10:00    
F-09, Ringvallen 1
F-09 » 
Västerås BK 30 F09 VIT - Götlunda IF F0811
  -      
14
09:00
sön
09:00    
P-13, Pettersberg skolan
P-13 » 
FC Europe Juniors P13 - Västerås BK 30 P13 A
  -      
13
17:00
lör
17:00    
Herr, Ringvallen 2 (konstgräs)
Herr » 
Västerås BK 30 - Irsta IF
1  -  0  
13
14:00
lör
14:00    
Dam, Ringvallen 2 (konstgräs)
Dam » 
Västerås BK 30 - Gefle IF FF
1  -  0  
13
12:30
lör
12:30    
P-12, Ringvallen 3 (matchstart 13:00)
P-12 » 
Västerås BK 30 P12 VIT - Kolsva IF P12
  -      
13
12:00
lör
12:00    
P-11, Onsjövallen
P-11 » 
Fagersta Södra IK P11 Vit - Västerås BK 30 P11 SVAR
  -      
13
12:00
lör
12:00    
P-13, Apalby 6
P-13 » 
Västerås IK P13 Gul - Västerås BK 30 P13 B
  -      
13
11:00
lör
11:00    
F17/19, Ringvallen 2 (konstgräs)
F17/19 » 
Västerås BK 30 - Årsta FF
0  -  3  
13
11:00
lör
11:00    
P-08, Hallstahem Arena
P-08 » 
Hallstahammars SK FK P-08 - Västerås BK 30 P08 SVART
3  -  2  
13
11:00
lör
11:00    
P-10, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-10 » 
Västerås BK 30 P 10 VIT - Surahammars FK P10 vit
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P-13, Mekens IP 5 mot 5
P-13 » 
Arboga Södra IF P13 Lag1 - Västerås BK 30 P13 C
  -      
 
07
15:00
sön
15:00    
U15 , Björnevi IP A-PLAN
 
U15 » 
Västerås BK30 - SKI IL
2  -  0  
07
10:20
sön
10:20    
U15 , Velen, Leksbråten IP
U15 » 
Slätta SK - Västerås BK30
1  -  5  
07
08:00
sön
08:00    
U15 , Velen, Leksbråten IP
U15 » 
Forsby FF - Västerås BK30
0  -  3  
06
15:00
lör
15:00    
Dam, Ringvallen 2 (konstgräs)
Dam » 
Västerås BK 30 - Bollstanäs SK
1  -  1  
06
12:30
lör
12:30    
U15 , Björnevi IP A-PLAN
U15 » 
Västerås BK30 - Torsby IF F16
1  -  0  
06
10:00
lör
10:00    
U15 , Björnevi IP A-PLAN
U15 » 
Västerås BK30 - SKI IL (NORGE)
1  -  4  
05
15:30
fre
15:30    
U15 , Velen, Leksbråten IP
U15 » 
Västerås BK30 - Norrstrads IF
2  -  1  
05
13:00
fre
13:00    
U15 , Björnevi IP A-PLAN
U15 » 
Torsby IF F15 - Västerås BK30
0  -  4  
JULI 2022
 
31
16:00
sön
16:00    
U15 , Kristinelund Sportfält PLAN 2, Köping
U15 » 
Forsby FF - Västerås BK30
0  -  14
31
15:00
sön
15:00    
Dam, Sandviken
Dam » 
Sandvikens IF - Västerås BK30
  -      
 
22
11:30
fre
11:30    
F17/19, Grimbo 2
F17/19 » 
Jönköping Södra - Västerås BK30
2  -  0  
21
15:30
tor
15:30    
F17/19, Kviberg 18
F17/19 » 
Västerås BK30 - Chesterfield FC (Eng)
0  -  0  
20
18:20
ons
18:20    
F17/19, Kviberg 11
F17/19 » 
Västerås BK30 - Bacata (Col)
0  -  0  
20
08:50
ons
08:50    
F17/19, Kviberg 19
F17/19 » 
St Paul Blackhawks 2 (USA) - Västerås BK30
11  -  0  
19
17:40
tis
17:40    
F17/19, Kviberg 14
F17/19 » 
Habo IF - Västerås BK30
8  -  0  
18
17:10
mån
17:10    
F17/19, Kviberg 2
F17/19 » 
Västerås BK30 - ATS Buntentor (Ger)
6  -  0  
 
04
11:00
mån
11:00    
F17/19, Hamre IP
F17/19 » 
Boo FF - Västerås BK30
3  -  0  
 
03
16:00
sön
16:00    
F17/19, Blåsbo D1
F17/19 » 
Västerås BK30 - Umedalens IF
1  -  0  
03
15:30
sön
15:30    
P-11, Aros Cupen 2022, Hamre IP, Plan H4B
P-11 » 
Irsta IF: 2 - Västerås BK30: Vit
  -      
03
09:40
sön
09:40    
P-11, Aros Cupen 2022, Hamre IP, Plan H7
P-11 » 
Örby IS: Blå - Västerås BK30: Vit
  -      
03
08:00
sön
08:00    
F-09, Önsta IP plan B
F-09 » 
Västerås BK30 - Ekeby BK
  -      
03
08:00
sön
08:00    
F17/19, Blåsbo D1
F17/19 » 
Boo FF - Västerås BK30
1  -  1  
02
18:00
lör
18:00    
F17/19, Iver arena
F17/19 » 
Enskede IK - Västerås BK30
1  -  2  
02
13:00
lör
13:00    
F-09, Önsta IP plan C
F-09 » 
Gideonsbergsgatan IF 2 - Västerås BK30
  -      
02
13:00
lör
13:00    
F17/19, Iver Arena
F17/19 » 
Västerås BK30 - Saku Sporting (Estland)
6  -  0  
02
13:00
lör
13:00    
P-11, Aros Cupen 2022, Hamre IP, Plan H10
P-11 » 
Skiljebo SK: Svart - Västerås BK30: Vit
  -      
02
09:00
lör
09:00    
F17/19, Rocklunda R10
F17/19 » 
Västerås BK30 - Boo FF
0  -  0  
02
08:00
lör
08:00    
F-09, Önsta IP plan C
F-09 » 
Mälarhöjden Hägersten FF svart - Västerås BK30
  -      
02
08:00
lör
08:00    
P-11, Aros Cupen 2022, Brandthovda IP, Plan BD
P-11 » 
Lekebergs IF: Svart - Västerås BK30: Vit
  -      
01
18:00
fre
18:00    
F17/19, Iver Arena
F17/19 » 
Västerås BK30 - Enskede IK
3  -  0  
01
16:20
fre
16:20    
F-09, Önsta Ip plan B
F-09 » 
Västerås BK30 - New Mill FC
  -      
01
14:40
fre
14:40    
P-11, Aros Cup 2022, Hamre IP, H4B
P-11 » 
Gideonsbergs IF: Blå - Västerås BK30: Vit
  -      
01
14:00
fre
14:00    
F17/19, Iver Arena
F17/19 » 
Saku Sporting (Estland) - Västerås BK30
0  -  8  
01
11:20
fre
11:20    
F-09, Önsta IP plan C
F-09 » 
Nyköping Bis - Västerås BK30
  -      
01
08:50
fre
08:50    
P-11, Aros Cupen 2022, Hamre IP H4B
P-11 » 
Ekerö IK: Blå - Västerås BK30: Vitt
  -      
JUNI 2022
 
29
19:00
ons
19:00    
Herr, Klinta IP 1
Herr » 
Irsta IF - Västerås BK 30
1  -  1  
27
19:00
mån
19:00    
F17/19, Allévallen, konstgräs
F17/19 » 
IFK Hallsberg FK 2 - Västerås BK 30 2
0  -  8  
27
18:00
mån
18:00    
P-08, Brandthovda B
P-08 » 
IK Oden P08 - Västerås BK 30 P08 SVART
4  -  3  
 
26
14:30
sön
14:30    
Dam, Skutskärs IP
Dam » 
Skutskärs IF FK - Västerås BK 30
0  -  10
22
19:00
ons
19:00    
Herr, Ringvallen 2 (konstgräs)
Herr » 
Västerås BK 30 - IFK Västerås FK
0  -  3  
 
19
16:00
sön
16:00    
F17/19, Ringvallen 2 (konstgräs)
F17/19 » 
Västerås BK 30 2 - Sköllersta IF
3  -  0  
19
16:00
sön
16:00    
P-12, Ringvallen 3 (samling 16:00)
P-12 » 
Västerås BK 30 P12 SVAR - Sala FF P12 Svart
  -      
19
15:00
sön
15:00    
P-09, Ekängens IP
P-09 » 
Surahammars FK P09 - Västerås BK 30 P09
2  -  6  
19
14:00
sön
14:00    
P-10, Kvarnbackavallen
P-10 » 
Skultuna IS P 10/11 -10 - Västerås BK 30 SVART
  -      
19
14:00
sön
14:00    
P-12, Ringvallen 3 (samling 14:00)
P-12 » 
Västerås BK 30 P12 VIT - Köping FF P12 Röd
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P-11, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-11 » 
Västerås BK 30 P11 SVAR - IK Franke P10
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P-10, Valstalunds IP
P-10 » 
Hallstahammars SK FK P-10 Vit - Västerås BK 30 P10 VIT
  -      
19
09:30
sön
09:30    
P-13, Ringvallen 5-man 1
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 C - Barkarö SK Blå
  -      
18
18:00
lör
18:00    
F17/19, Linköping Arena
F17/19 » 
Linköpings FC/BK Kenty - Västerås BK 30
11  -  0  
18
13:30
lör
13:30    
P-08, Onsjövallen
P-08 » 
Fagersta Södra IK P08 - Västerås BK 30 P08 VIT
2  -  4  
18
12:00
lör
12:00    
P-13, Ringvallen 5-man 1
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 B - Västerås SK FK P13 Vit
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P-13, Ringvallen 5-man 2
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 A - Västerås SK FK P13 Grön
  -      
18
11:00
lör
11:00    
Dam, Ringvallen 2 (konstgräs)
Dam » 
Västerås BK 30 - Vaksala SK
5  -  3  
18
11:00
lör
11:00    
F-09, Ringvallen 1
F-09 » 
Västerås BK 30 F09 VIT - IFK Västerås FK F09
  -      
18
10:30
lör
10:30    
P-15, Ringvallen 5-man 1
P-15 » 
Västerås BK 30 P14 Vit - FC Europe Juniors P14
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P-11, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-11 » 
Västerås BK 30 P 11 VIT - Tillberga IK Fotboll P11
  -      
16
19:00
tor
19:00    
P-09, Ringvallen 1
P-09 » 
Västerås BK 30 P09 - Dingtuna GIF P09
6  -  0  
15
19:00
ons
19:00    
F-09, Ringvallen
F-09 » 
Skiljebo SK F 09 - Västerås BK 30 F09 SVART
  -      
15
19:00
ons
19:00    
F17/19, Ringvallen 1
F17/19 » 
Västerås BK 30/Barkarö SK - IFK Västerås FK 2
10  -  2  
15
19:00
ons
19:00    
Herr, Lundby IP
Herr » 
Bosnisk SK - Västerås BK 30
3  -  1  
15
19:00
ons
19:00    
U15 , Ringvallen 1
U15 » 
Västerås BK 30/Barkarö SK - IFK Västerås FK 2
10  -  2  
15
17:00
ons
17:00    
P-10, Idrottens Hus Enköping naturgräs
P-10 » 
Västerås BK30 - Enköping SK P10
  -      
14
tis
00:00    
F17/19, Önsta IP B
F17/19 » 
Gideonsbergs IF F07 - Västerås BK 30
  -      
14
tis
00:00    
F17/19, Önsta IP B
F17/19 » 
Gideonsbergs IF F07 - Västerås BK 30
  -      
13
19:00
mån
19:00    
U15 , Sörbyvallen Örebro Konstgräs
U15 » 
IK Sturehov - Västerås BK 30 F07
3  -  1  
13
18:00
mån
18:00    
P-13, Rocklunda 19A
P-13 » 
Västerås IK P13 Gul - Västerås BK 30 P13 B
  -      
13
18:00
mån
18:00    
P-14, Zigenarbacken IP
P-14 » 
Köping FF P14 Svart - Västerås BK 30 P14 Svart
  -      
 
12
17:30
sön
17:30    
P-12, Ekängens IP (samling 17.00)
P-12 » 
Surahammars FK P12 Vit - Västerås BK 30 P12 VIT
  -      
12
17:00
sön
17:00    
F-09, Barkarö IP
F-09 » 
Barkarö SK F08/09 Svart - Västerås BK 30 F09 VIT
0  -  3  
12
16:00
sön
16:00    
F17/19, Norvalla
F17/19 » 
Nora BK - Västerås BK 30 2
1  -  2  
12
14:30
sön
14:30    
F-11/12, Ringvallen 5 (FD)
F-11/12 » 
Västerås BK 30 F11/12 - Skultuna IS F 10/11
  -      
12
14:00
sön
14:00    
P-08, Önsta IP C
P-08 » 
Gideonsbergs IF P08 - Västerås BK 30 P08 SVART
3  -  7  
12
14:00
sön
14:00    
P-13, Onsjövallen
P-13 » 
Fagersta Södra IK 3 - Västerås BK 30 P13 C
  -      
12
14:00
sön
14:00    
P-13, Onsjövallen
P-13 » 
Fagersta Södra IK 2 - Västerås BK 30 P13 A
  -      
12
13:00
sön
13:00    
F17/19, Kumla IP
F17/19 » 
IFK Kumla - Västerås BK 30/Barkarö SK
7  -  3  
12
13:00
sön
13:00    
U15 , Kumla IP
U15 » 
IFK Kumla - Västerås BK 30/Barkarö SK
7  -  3  
12
12:00
sön
12:00    
P-15, Skälby IP
P-15 » 
Västerås SK FK P14 Orange - Västerås BK 30 P14 Vit
  -      
12
11:00
sön
11:00    
P-10, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-10 » 
Västerås BK 30 P10 VIT - Skiljebo SK Röd
  -      
12
10:30
sön
10:30    
P-11, Ekängens IP
P-11 » 
Surahammar FK P11 Svart - Västerås BK30 VIT
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P-12, Hamre 8 (samling 10:00)
P-12 » 
Skiljebo SK P 12 1 - Västerås BK 30 P12 SVAR
  -      
11
14:00
lör
14:00    
P-14, Ringvallen 5-man 1
P-14 » 
Västerås BK 30 P14 Svart - IK Franke P2014 Vit
  -      
11
13:00
lör
13:00    
P-09, Ringvallen 11-man gräs
P-09 » 
Västerås BK 30 P09 - Norbergs AIF P 09
2  -  0  
11
11:00
lör
11:00    
P-08, Ringvallen 1
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 VIT - Västerås IK P08/09
7  -  1  
11
11:00
lör
11:00    
P-10, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-10 » 
Västerås BK 30 SVART - Fagersta Södra IK P-10 Lag 2
  -      
10
18:00
fre
18:00    
F-09, Barkarö IP
F-09 » 
Barkarö SK F08/09 Röd - Västerås BK 30 F09 SVART
4  -  1  
08
19:00
ons
19:00    
Herr, Ringvallen 2 (konstgräs)
Herr » 
Västerås BK 30 - Tillberga IK Fotboll
1  -  0  
07
18:30
tis
18:30    
P-09, Norrbyliden
P-09 » 
Norrby SK U14 - Västerås BK 30 P09
3  -  2  
06
14:00
mån
14:00    
F17/19, Boovallen 1
F17/19 » 
Boo FF - Västerås BK 30
4  -  1  
 
05
16:00
sön
16:00    
F-09, Ringvallen 1
F-09 » 
Västerås BK 30 F09 SVART - Västerås SK FK F08/09
1  -  7  
05
16:00
sön
16:00    
F17/19, Ringvallen 2 (konstgräs)
F17/19 » 
Västerås BK 30 2 - Garphyttans IF
6  -  2  
05
16:00
sön
16:00    
P-10, Zigenarbacken IP
P-10 » 
Köping FF 2010 lag 2 - Västerås BK 30 P10 VIT
  -      
05
16:00
sön
16:00    
P-13, Ringvallen 5-man 1
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 A - Gideonsbergs IF P13 Blå
  -      
05
14:00
sön
14:00    
P-08, Ringvallen 1
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 SVART - Arboga Södra IF P08 Gul
3  -  1  
05
14:00
sön
14:00    
P-12, Ringvallen 3 (samling 14:00)
P-12 » 
Västerås BK 30 P12 SVAR - Norbergs AIF P 11
  -      
05
12:00
sön
12:00    
U15 , Ringvallen 1
U15 » 
Västerås BK 30 F07 - New Mill FC F07
2  -  4  
05
11:00
sön
11:00    
P-11, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-11 » 
Västerås BK 30 P11 SVAR - Köping FF P11 Randig
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P-10, Hamre 15 (konstgräs)
P-10 » 
Västerås IK P10:1 - Västerås BK 30 SVART
  -      
04
15:00
lör
15:00    
Dam, Ringvallen 2 (konstgräs)
Dam » 
Västerås BK 30 - Upsala IF Fotboll
3  -  1  
04
15:00
lör
15:00    
P-13, Ringvallen 5-man 1
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 B - Fagersta Södra IK 1
  -      
04
15:00
lör
15:00    
P-13, Ringvallen 5-man 2
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 C - IK Franke P2013 Grön
  -      
04
12:30
lör
12:30    
F-14/15, Råby IP, plan 2 och 3
 
F-14/15 » 
Skiljebo, Ekeby, Västanfors, Sura - Västerås BK30 F14/15
  -      
04
12:30
lör
12:30    
P-12, Ringvallen (samling 12:30)
P-12 » 
Västerås BK 30 P12 VIT - Fagersta Södra IK P12 vit
  -      
04
12:00
lör
12:00    
F17/19, Ringvallen 1
F17/19 » 
Västerås BK 30/Barkarö SK - Västanfors IF FK 2
4  -  2  
04
12:00
lör
12:00    
U15 , Ringvallen 1
U15 » 
Västerås BK 30/Barkarö SK - Västanfors IF FK 2
4  -  2  
04
11:00
lör
11:00    
P-08, Råby IP
P-08 » 
Västerås IK P09:1 - Västerås BK 30 P08 VIT
2  -  2  
04
11:00
lör
11:00    
P-14, Mekens IP 5 mot 5
P-14 » 
Arboga Södra IF P14 Svart - Västerås BK 30 P14 Svart
  -      
04
11:00
lör
11:00    
P-15, Ringvallen 5-man 1
P-15 » 
Västerås BK 30 P14 Vit - Skultuna IS P14 röd
  -      
04
10:00
lör
10:00    
F-09, Ringvallen 1
F-09 » 
Västerås BK 30 F09 VIT - Forsby FF F09
1  -  2  
04
10:00
lör
10:00    
P-11, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-11 » 
Västerås BK 30 P 11 VIT - Kungsör BK P 12
  -      
04
lör
00:00    
F-11/12, Fagerliden
F-11/12 » 
Västanfors IF FK F12 - Västerås BK 30 F11/12
  -      
01
19:00
ons
19:00    
F-09, Ringvallen 11-man gräs
F-09 » 
Gideonsbergs IF F08 - Västerås BK 30 F09 SVART
5  -  3  
01
19:00
ons
19:00    
Herr, Råby IP 1
Herr » 
IFK Ekberga - Västerås BK 30
0  -  3  
MAJ 2022
 
30
19:00
mån
19:00    
F17/19, Lundby IP A
F17/19 » 
IF Eker Örebro - Västerås BK 30 2
0  -  9  
 
29
18:00
sön
18:00    
P-13, Hamre 13
P-13 » 
Skiljebo SK P 13 Grön - Västerås BK 30 P13 A
  -      
29
16:00
sön
16:00    
F-09, Götvallen 11 9m9
F-09 » 
Götlunda IF F0811 - Västerås BK 30 F09 VIT
0  -  6  
29
16:00
sön
16:00    
F-11/12, Ringvallen 5 (FD)
F-11/12 » 
Västerås BK 30 F11/12 - Skiljebo SK F 12 Gul
  -      
29
15:00
sön
15:00    
P-10, Barkarö IP
P-10 » 
Västerås BK30 - Barkarö SK P10
  -      
29
14:30
sön
14:30    
P-11, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-11 » 
Västerås BK 30 P11 SVAR - Irsta IF P11
  -      
29
13:00
sön
13:00    
P-13, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 B - Arboga Södra IF P13 Lag2
  -      
29
12:00
sön
12:00    
P-13, Ullviliden 3
P-13 » 
Irsta IF P13 svart - Västerås BK 30 P13 C
  -      
29
11:00
sön
11:00    
P-08, Ringvallen 1
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 VIT - Norbergs AIF P07/08
1  -  3  
29
11:00
sön
11:00    
P-10, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-10 » 
Västerås BK 30 P10 VIT - Barkarö SK P10
  -      
29
11:00
sön
11:00    
P-15, Onsjövallen
P-15 » 
Fagersta Södra IK P14 Vit - Västerås BK 30 P14 Vit
  -      
28
15:00
lör
15:00    
Dam, Ringvallen 2 (konstgräs)
Dam » 
Västerås BK 30 - Kvarnsvedens IK
4  -  1  
28
14:00
lör
14:00    
P-14, Ringvallen 5-man 1
P-14 » 
Västerås BK 30 P14 Svart - Hallstahammars SK FK 2014 Ibrahimovic
  -      
28
13:00
lör
13:00    
Herr, Önsta IP A
Herr » 
Gideonsbergs IF - Västerås BK 30
2  -  1  
28
12:30
lör
12:30    
P-11, Zigenarbacken IP
P-11 » 
Köping FF P12 svart - Västerås BK 30 P 11 VIT
  -      
28
11:00
lör
11:00    
P-10, Ringvallen 7-man konstgräs
P-10 » 
Västerås BK 30 SVART - Köping FF 2010 lag 3
  -      
28
10:30
lör
10:30    
P-12, Sturevallen (samling 10:30)
P-12 » 
Arboga Södra IF P11 Gul - Västerås BK 30 P12 SVAR
  -      
28
09:30
lör
09:30    
P-12, Skälby IP (samling 09:30)
P-12 » 
Västerås SK FK P12 Orangea - Västerås BK 30 P12 VIT
  -      
28
08:00
lör
08:00    
P-09, Rocklunda plan A5
P-09 » 
Västerås BK30 - Hovsta IF
0  -  1  
27
16:00
fre
16:00    
P-09, Cup, samling 30 minuter innan matchstart
P-09 » 
Djurgården - Västerås BK30
4  -  0  
27
09:50
fre
09:50    
P-09, Cup, samling 30 minuter innan matchstart
P-09 » 
Skiljebo - Västerås BK30
0  -  0  
26
14:20
tor
14:20    
P-09, Cup, samling 30 minuter innan matchstart
P-09 » 
Täby - Västerås BK30
0  -  1  
26
11:00
tor
11:00    
P-09, Cup, samling 30 minuter innan matchstart
P-09 » 
Västerås IK - Västerås BK30
0  -  1  
25
18:00
ons
18:00    
P-08, Rocklunda 21
P-08 » 
Västerås IK P08:4 Gul - Västerås BK 30 P08 SVART
8  -  1  
24
19:00
tis
19:00    
F17/19, Ringvallen 1
F17/19 » 
Västerås BK 30/Barkarö SK - BK Forward/Lillån/Garphyttan
1  -  0  
24
19:00
tis
19:00    
U15 , Ringvallen 1
U15 » 
Västerås BK 30/Barkarö SK - BK Forward/Lillån FK
1  -  0  
23
19:00
mån
19:00    
F17/19, Ringvallen 2 (konstgräs)
F17/19 » 
Västerås BK 30 2 - Sörstafors-Kolbäck FK
4  -  1  
 
22
16:00
sön
16:00    
Dam, Tibblevallen (Täby SC 1)
Dam » 
Täby FK - Västerås BK 30
1  -  0  
22
16:00
sön
16:00    
F-09, Ringvallen 1
F-09 » 
Västerås BK 30 F09 VIT - Arboga Södra IF F08-09
3  -  2  
22
15:00
sön
15:00    
P-10, Rocklunda 25
P-10 » 
Västerås IK P11 - Västerås BK 30 VIT
  -      
22
14:30
sön
14:30    
F-11/12, Ringvallen 7-man konstgräs
F-11/12 » 
Västerås BK 30 F11/12 - Irsta IF F12
  -      
22
13:00
sön
13:00    
F17/19, Ringvallen 1
F17/19 » 
Västerås BK 30/Barkarö SK - Nyköpings BIS
3  -  2  
22
13:00
sön
13:00    
U15 , Ringvallen 1
U15 » 
Västerås BK 30/Barkarö SK - Nyköpings BIS
3  -  2  
22
11:00
sön
11:00    
P-09, Klockarheden IP
P-09 » 
Sätra IF P08-10 - Västerås BK 30 P09
5  -  1  
22
11:00
sön
11:00    
P-11, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-11 » 
Västerås BK 30 P11 VIT - Kolsva IF P10/09
  -      
22
10:00
sön
10:00    
P-10, Hamre 7
P-10 » 
Skiljebo SK Svart - Västerås BK 30 SVART
  -      
21
14:00
lör
14:00    
F17/19, Orrlidens IP
F17/19 » 
Skogstorps GOIF - Västerås BK 30
4  -  0  
21
14:00
lör
14:00    
P-13, Ringvallen 2 (konstgräs)
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 C - Köping FF P13Röd
  -      
21
14:00
lör
14:00    
P-13, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 A - Romfartuna GIF Västerås P-13
  -      
21
12:00
lör
12:00    
P-15, Ringvallen 5-man 1
P-15 » 
Västerås BK 30 P14 Vit - Norbergs AIF P 14/15
  -      
21
11:30
lör
11:30    
P-12, Ringvallen (samling 11:30)
P-12 » 
Västerås BK 30 P12 SVAR - Västerås IK P12
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P-08, Ringvallen 1
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 SVART - Skiljebo SK P 09
2  -  0  
21
11:00
lör
11:00    
P-11, Centralvallen (konstgräs)
P-11 » 
Kungsör BK p-11 - Västerås BK 30 P11 SVAR
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P-14, Skälby IP
P-14 » 
Västerås SK FK P14 Vit - Västerås BK 30 P14 Svart
  -      
21
11:00
lör
11:00    
U15 , Mellringe IP Konstgräs
U15 » 
KIF Örebro DFF - Västerås BK 30 F07
2  -  1  
21
09:30
lör
09:30    
P-12, Ringvallen (samling 0930)
P-12 » 
Västerås BK 30 P12 VIT - Barkarö SK P-12 Röd
  -      
20
18:00
fre
18:00    
P-13, Pettersbergs IP (vid Pettersbergsskolan)
P-13 » 
FC Europe Juniors P13 - Västerås BK 30 P13 B
  -      
18
19:00
ons
19:00    
Herr, Ringvallen 2 (konstgräs)
Herr » 
Västerås BK 30 - Västerås AFG
2  -  3  
16
20:00
mån
20:00    
F17/19, Lillåvallen Konstgräs
F17/19 » 
Scandinavian FC Örebro - Västerås BK 30 2
0  -  1  
 
15
16:00
sön
16:00    
Dam, Ringvallen 2 (konstgräs)
Dam » 
Västerås BK 30 - Sollentuna FK
1  -  0  
15
15:00
sön
15:00    
P-11, Sturevallen
P-11 » 
Arboga Södra IF P10 Gul - Västerås BK 30 P11 VIT
  -      
15
12:45
sön
12:45    
F17/19, Nykvarns IP 1
F17/19 » 
New Mill FC 2 - Västerås BK 30/Barkarö SK
1  -  3  
15
12:45
sön
12:45    
U15 , Nykvarns IP 1
U15 » 
New Mill FC 2 - Västerås BK 30/Barkarö SK
1  -  3  
15
11:45
sön
11:45    
P-08, Apalby 3
P-08 » 
Västerås IK P08:2 - Västerås BK 30 P08 SVART
1  -  4  
15
10:30
sön
10:30    
P-12, Ängen Hökåsen (samling 10:30)
P-12 » 
Romfartuna GIF Västerås P12 - Västerås BK 30 P12 VIT
  -      
15
10:00
sön
10:00    
F-09, Årby IP C
F-09 » 
Eskilstuna United DFF F08 - Västerås BK 30 F09 SVART
7  -  0  
15
10:00
sön
10:00    
P-11, Hamre 8
P-11 » 
Skiljebo SK P 11 Blå - Västerås BK 30 P11 SVAR
  -      
14
14:00
lör
14:00    
P-13, Rocklunda 19A
P-13 » 
Västerås IK P13 Svart - Västerås BK 30 P13 C
  -      
14
14:00
lör
14:00    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK 30 P13 B - Skiljebo SK P 13 Gul
  -      
14
13:00
lör
13:00    
P-09, Ringvallen 1
P-09 » 
Västerås BK 30 P09 - Skiljebo SK P 09
2  -  2  
14
12:00
lör
12:00    
P-10, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-10 » 
Västerås BK 30 SVART - Surahammars FK P10
  -      
14
11:00
lör
11:00    
F17/19, Lärkans Sportfält
F17/19 » 
Sala FF - Västerås BK 30/Barkarö SK
3  -  3  
14
11:00
lör
11:00    
P-08, Ringvallen 1
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 VIT - Sala FF P09 Röd
2  -  0  
14
11:00
lör
11:00    
P-12, Masbo IP
P-12 » 
Skinnskattebergs SK P11-12 - Västerås BK 30 P12 SVAR
  -      
14
11:00
lör
11:00    
U15 , Lärkans Sportfält
U15 » 
Sala FF - Västerås BK 30/Barkarö SK
3  -  3  
14
10:30
lör
10:30    
F-09, Hamre 5 (konstgräs)
F-09 » 
Irsta IF F13/F14 - Västerås BK 30 F09 VIT
0  -  1  
14
10:30
lör
10:30    
F-11/12, Masbo IP
F-11/12 » 
Skinnskattebergs SK F10-11 - Västerås BK 30 F11/12
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P-10, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-10 » 
Västerås BK 30 VIT - Irsta IF P11
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P-13, Brandthovda C2
P-13 » 
IK Oden P13 Vit - Västerås BK 30 P13 A
  -      
11
19:00
ons
19:00    
Herr, Tortuna IP
Herr » 
Tortuna SK - Västerås BK 30
2  -  1  
 
08
18:15
sön
18:15    
P-13, Hamre IP - 5-manna
P-13 » 
Skiljebo SK - Västerås BK30
  -      
08
16:30
sön
16:30    
P-11, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-11 » 
Västerås BK 30 P11 VIT - Gideonsbergs IF P10
  -      
08
16:00
sön
16:00    
F17/19, Köpings IP
F17/19 » 
Forsby FF - Västerås BK 30 2
  -      
08
14:30
sön
14:30    
P-11, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-11 » 
Västerås BK 30 P11 SVAR - Norbergs AIF P10
  -      
08
11:30
sön
11:30    
P-10, Hamre 8
P-10 » 
Skiljebo SK P 11 Röd - Västerås BK 30 SVART
  -      
08
11:00
sön
11:00    
P-08, Ringvallen 1
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 VIT - IFK Västerås FK P09
12  -  0  
08
11:00
sön
11:00    
P-09, Lärkan (konstgräs)
P-09 » 
Sala FF P09 Svart - Västerås BK 30 P09
2  -  7  
08
10:30
sön
10:30    
P-12, Ringvallen 3 (samling 1030)
P-12 » 
Västerås BK 30 P12 VIT - Skiljebo SK P 12 2
  -      
08
09:30
sön
09:30    
P-12, Hamre 8 (samling 0930)
P-12 » 
Skiljebo SK P 12 1 - Västerås BK 30 P12 SVAR
  -      
07
17:00
lör
17:00    
F-09, Lärkan (konstgräs)
F-09 » 
Sala FF F08/09 - Västerås BK 30 F09 VIT
  -      
07
15:30
lör
15:30    
P-10, Zigenarbacken IP
P-10 » 
Köping FF P11 Svart - Västerås BK 30 VIT
  -      
07
15:00
lör
15:00    
Dam, Önsta IP A
Dam » 
Gideonsbergs IF - Västerås BK 30
2  -  3  
07
15:00
lör
15:00    
Herr, Ringvallen 2 (konstgräs)
Herr » 
Västerås BK 30 - Syrianska IF Kerburan
4  -  3  
07
13:00
lör
13:00    
U15 , Kumla IP
U15 » 
IFK Kumla F15 - Västerås BK 30 F07
2  -  1  
07
12:30
lör
12:30    
F17/19, Årstagårdens BP 1
F17/19 » 
Årsta FF - Västerås BK 30
1  -  3  
07
11:00
lör
11:00    
F-11/12, Ringvallen 5 (FD)
F-11/12 » 
Västerås BK 30 F11/12 - Romfartuna GIF Västerås F11
  -      
07
11:00
lör
11:00    
P-08, Ringvallen 1
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 SVART - Kolsva IF P 07-08
1  -  2  
05
19:00
tor
19:00    
F-09, Ringvallen 1
F-09 » 
Västerås BK 30 F09 SVART - IFK Västerås FK F09
0  -  0  
 
01
16:00
sön
16:00    
F-09, Ringvallen 2 (konstgräs)
F-09 » 
Västerås BK 30 F09 VIT - Skiljebo SK F 09
3  -  2  
01
16:00
sön
16:00    
F17/19, Solberga IP
F17/19 » 
Skyllbergs IK - Västerås BK 30 2
0  -  19
01
14:00
sön
14:00    
P-08, Ringvallen 2 (konstgräs)
P-08 » 
Västerås BK 30 P08 SVART - Hallstahammars SK FK P-08
2  -  2  
01
11:30
sön
11:30    
U15 , Ringvallen 2 (konstgräs)
U15 » 
Västerås BK 30 F07 - Dalkurd FF F07
0  -  2  
01
10:30
sön
10:30    
P-12, Ringvallen 11-man konstgräs
P-12 » 
Västerås BK 30 P12 SVART - Västerås IK P12 (samling 10:30)
  -      
01
10:00
sön
10:00    
P-09, Ekbacken A (konstgräs)
P-09 » 
Arboga Södra IF P09 - Västerås BK 30 P09
1  -  1  
01
10:00
sön
10:00    
P-11, Önsta 7A
P-11 » 
Gideonsbergs IF P11 Blå - Västerås BK 30 P11 SVAR
  -      
APRIL 2022
 
30
17:45
lör
17:45    
Herr, Ringvallen 2 (konstgräs)
Herr » 
Västerås BK 30 - Munktorps BK
1  -  2  
30
15:00
lör
15:00    
Dam, Ringvallen 2 (konstgräs)
Dam » 
Västerås BK 30 - Sandvikens IF
2  -  2  
30
14:30
lör
14:30    
P-10, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-10 » 
Västerås BK 30 SVART - Norrby SK P10 Blå
  -      
30
13:00
lör
13:00    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK30 C - Gideonsbergs IF
  -      
30
12:45
lör
12:45    
P-10, Hamre 5 (konstgräs)
P-10 » 
Irsta IF P10 - Västerås BK 30 P10 VIT
  -      
30
12:45
lör
12:45    
P-11, Hamre 5 (konstgräs)
P-11 » 
Irsta IF P10 - Västerås BK 30 P11 VIT
  -      
30
12:00
lör
12:00    
F17/19, Ringvallen 2 (konstgräs)
F17/19 » 
Västerås BK 30 - Älvsjö AIK FF
2  -  1  
30
12:00
lör
12:00    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK30 A - Gideonsbergs IF
  -      
30
12:00
lör
12:00    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK30 B - Gideonsbergs IF
  -      
30
11:00
lör
11:00    
P-12, Hästhagens IP 2
P-12 » 
Kolsva IF P12 (samling 10:30) - Västerås BK 30 P12 VIT
  -      
30
10:30
lör
10:30    
P-08, Blåsbo 1
P-08 » 
Västerås SK FK P09 Vit - Västerås BK 30 P08 VIT
2  -  4  
30
10:00
lör
10:00    
F-09, Ringvallen 2 (konstgräs)
F-09 » 
Västerås BK 30 F09 SVART - Sala FF F07-08
3  -  1  
30
10:00
lör
10:00    
P-10, Ringvallen 3 (konstgräs)
P-10 » 
Västerås BK 30 VIT - Ekeby BK P12
  -      
30
09:30
lör
09:30    
P-11, Skälby IP Konstgräs
P-11 » 
VSK - Västerås BK30
  -      
27
18:00
ons
18:00    
P-12, Ringvallen IP (samling 1800)
P-12 » 
Västerås BK30 - IFK Västerås
  -      
 
24
16:30
sön
16:30    
P-13, Barkarö IP
P-13 » 
Barkarö SK - Västerås BK30 C
  -      
24
16:30
sön
16:30    
P-13, Barkarö IP
P-13 » 
Barkarö SK - Västerås BK30 D
  -      
24
14:00
sön
14:00    
F17/19, Pettersbergs IP, konstgräs
F17/19 » 
Rynninge IK - Västerås BK 30
1  -  1  
24
13:30
sön
13:30    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK30 A - Irsta IF
  -      
24
13:30
sön
13:30    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK30 B - Irsta IF
  -      
24
09:30
sön
09:30    
P-09, Ringvallen 11-man konstgräs
P-09 » 
Västerås - Västerås BK30
8  -  3  
23
15:00
lör
15:00    
Herr, Ringvallen 2 (konstgräs)
Herr » 
Västerås BK 30 - Kungsör BK
1  -  0  
23
13:00
lör
13:00    
Dam, Gavlevallen
Dam » 
Gefle IF FF - Västerås BK 30
2  -  1  
23
08:20
lör
08:20    
P-10, Ringvallen 7-man konstgräs
 
P-10 » 
Västerås BK30 - Olika
  -      
23
lör
00:00    
U15 , Bortamatch
U15 » 
Hertzöga BK - Västerås BK 30 F07
  -      
20
18:00
ons
18:00    
P-12, Ringvallen IP (samling 18:00)
P-12 » 
Västerås BK30 - IFK Västerås
  -      
18
16:00
mån
16:00    
Herr, Surahammar
Herr » 
Surahammar - Västerås BK30
  -      
18
15:00
mån
15:00    
Dam, Ringvallen 2 (konstgräs)
Dam » 
Västerås BK 30 - Skutskärs IF FK
8  -  1  
18
12:00
mån
12:00    
U15 , Ringvallen 2 (konstgräs)
U15 » 
Västerås BK 30 F07 - IF Karlstad Fotboll 2007
2  -  4  
18
10:30
mån
10:30    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK30 A - Tillberga IK
  -      
18
10:30
mån
10:30    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK30 B - Tillberga IK
  -      
 
17
15:00
sön
15:00    
F17/19, Ringvallen 2 (konstgräs)
F17/19 » 
Västerås BK 30 - Dalhem IF/IFK Visby
9  -  0  
17
11:30
sön
11:30    
P-08, Hamre IP
P-08 » 
Skiljebo SK - Västerås BK30
  -      
16
09:30
lör
09:30    
P-08, Ringvallen 11-man konstgräs
P-08 » 
Västerås IK - Västerås BK30
  -      
14
18:00
tor
18:00    
F17/19, Iver Arena
F17/19 » 
IFK Västerås - Västerås BK30
1  -  9  
 
10
15:00
sön
15:00    
P-13, Enavallen, Enköping
P-13 » 
Enköpings SK - Västerås BK30 A
  -      
10
15:00
sön
15:00    
P-13, Enavallen, Enköping
P-13 » 
Enköpings SK - Västerås BK30 B
  -      
10
14:00
sön
14:00    
Dam, Bollstanäs IP 1
Dam » 
Bollstanäs SK - Västerås BK 30
3  -  2  
 
03
16:30
sön
16:30    
U15 , Ringvallen
U15 » 
Västerås BK30 - IK SIrius
4  -  0  
03
15:00
sön
15:00    
P-09, Ringvallen 11-man konstgräs
P-09 » 
Västerås BK30 - Skiljebo SK P09
5  -  3  
03
11:30
sön
11:30    
F-09, Hamre IP
F-09 » 
Irsta F09 - Västerås BK30
  -      
03
11:00
sön
11:00    
F17/19, Ringvallen 11-man konstgräs
F17/19 » 
Västerås BK30 - Norrby SK Dam
5  -  1  
02
16:15
lör
16:15    
P-08, Korsängen Enköping
P-08 » 
Enköping SK FK - Västerås BK30
  -      
02
15:00
lör
15:00    
P-10, Annan plan
P-10 » 
Barkarö - Västerås BK30
  -      
02
14:15
lör
14:15    
Herr, Ringvallen 11-man konstgräs
Herr » 
Västerås BK30 - Syrianska
  -      
02
13:30
lör
13:30    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK30 A - Dingtuna GIF
  -      
02
13:30
lör
13:30    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK30 B - Dingtuna GIF
  -      
02
11:30
lör
11:30    
Dam, Ringvallen IP
Dam » 
Västerås BK30 - IK Brage
7  -  0  
MARS 2022
 
27
15:00
sön
15:00    
F17/19, Kvarnbackavallen Skultuna
F17/19 » 
Västerås BK30 - IFK Västerås
2  -  1  
27
14:30
sön
14:30    
P-08, Annan plan
P-08 » 
Jomala IK - Västerås BK30
  -      
27
13:00
sön
13:00    
U15 , Kvarnbacksvallen
U15 » 
Västerås BK30 - Vaksala
8  -  0  
27
09:30
sön
09:30    
P-08, Annan plan
P-08 » 
IFK Mariehamn - Västerås BK30
  -      
27
07:30
sön
07:30    
P-10, Iver Arena
P-10 » 
Västerås BK30 - IK Franke P10
  -      
27
sön
00:00    
Dam, Annan plan
Dam » 
IK Uppsala - Västerås BK30
3  -  3  
26
16:00
lör
16:00    
F17/19, Grimsta IP
F17/19 » 
IF Brommapojkarna - Västerås BK30
7  -  1  
26
12:15
lör
12:15    
F-11/12, Ringvallen IP
F-11/12 » 
Västerås BK30 - Hammarby F12-5
  -      
22
19:30
tis
19:30    
Dam, Behrn Arena
Dam » 
Örebro SK - Västerås BK30
2  -  1  
 
20
15:45
sön
15:45    
P-10, Hamre
P-10 » 
Romfartuna - Västerås BK30
  -      
20
14:00
sön
14:00    
F17/19, Ringvallen 11-man konstgräs
F17/19 » 
Västerås BK30 - GUSK
6  -  0  
20
11:00
sön
11:00    
U15 , Ringvallen IP
U15 » 
Västerås BK30 - Eskilstuna UTD
5  -  2  
20
10:00
sön
10:00    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK30 (lag 3) - Västerås BK30 (lag 4)
  -      
20
09:00
sön
09:00    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK30 (Match 2) - Västerås IK
  -      
20
09:00
sön
09:00    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK30 (Match 1) - Västerås IK
  -      
20
08:45
sön
08:45    
P-09, Ekängens IP Eskilstuna
P-09 » 
Bk sport P09 - Västerås BK30
  -      
19
14:00
lör
14:00    
Herr, Ringvallen 11-man konstgräs
Herr » 
Västerås BK30 - Sala FF
  -      
19
13:00
lör
13:00    
P-10, Enavallen
P-10 » 
Västerås BK 30 - Enköping P 10
  -      
19
11:00
lör
11:00    
P-10, Enavallen
P-10 » 
Västerås BK30 - Enköping P10
  -      
 
13
12:15
sön
12:15    
Dam, Allevallen
Dam » 
IFK Hallsberg - Västerås BK30
3  -  3  
13
11:00
sön
11:00    
F-09, Årby IP Eskilstuna
F-09 » 
Eskilstuna United F09 - Västerås BK30 F09
  -      
13
09:30
sön
09:30    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK30 - Skiljebo SK
  -      
12
14:00
lör
14:00    
Herr, Ringvallen 11-man konstgräs
Herr » 
Västerås BK30 - Skiljebo SK U19
  -      
 
06
15:15
sön
15:15    
P-09, Ringvallen 11-man konstgräs
P-09 » 
Västerås BK30 - Västerås SK P09
  -      
06
14:30
sön
14:30    
F17/19, Ljungbersgsplanen
F17/19 » 
Kvarnsveden IK - Västerås BK30 F19
3  -  0  
06
09:15
sön
09:15    
P-10, Kristinelunds Sportfält
P-10 » 
BK 30 - Köping FF
  -      
06
09:15
sön
09:15    
P-13, Ringvallen 7-man konstgräs
P-13 » 
Västerås BK30 - Västerås SK
  -      
05
14:00
lör
14:00    
Herr, Ringvallen 11-man gräs
Herr » 
Västerås BK30 - Håbo FF
  -      
05
lör
00:00    
Dam, Ringvallen IP
 
Dam » 
F15/17 landslaget - Västerås BK30
3  -  0  
FEBRUARI 2022
 
27
15:00
sön
15:00    
U15 , Annan plan
U15 » 
Stureby FF - Västerås BK30
0  -  2  
27
14:00
sön
14:00    
Herr, Iver Arena
Herr » 
Västerås ik - Västerås BK30
  -      
27
10:00
sön
10:00    
U15 , Krisunehamn Arena
U15 » 
Västerås BK30 - IFK Kristinehamn
4  -  3  
26
21:30
lör
21:30    
U15 , Kristinehamn Arena
U15 » 
Västerås BK30 - IFK Kristinehamn
3  -  2  
26
17:00
lör
17:00    
U15 , Kristinehamn Arena
U15 » 
IF Karlstad - Västerås BK30
1  -  2  
26
16:00
lör
16:00    
Dam, Behrn Arene
Dam » 
KIF Örebro - Västerås BK30
1  -  0  
26
12:45
lör
12:45    
P-09, Irstaskolans Gymnastiksal
P-09 » 
Irsta IF P09 - Västerås BK30
  -      
26
12:30
lör
12:30    
U15 , Kristinehamn Arena
U15 » 
Rävåsen IK - Västerås BK30
2  -  3  
25
20:45
fre
20:45    
U15 , Kristinehamn Arena
U15 » 
Västerås BK30 - Stureby FF
0  -  1  
 
20
16:00
sön
16:00    
F17/19, Tunavallen
F17/19 » 
Eskilstuna United - Västerås BK30
8  -  1  
20
15:00
sön
15:00    
U15 , Ringvallen
U15 » 
Västerås BK30 - Djurgårdens IF
3  -  0  
19
13:30
lör
13:30    
P-10, Enköping Enavallen
P-10 » 
Enköping - Västerås BK30
  -      
 
13
17:30
sön
17:30    
F17/19, Studenternas IP
F17/19 » 
IK Uppsala - Västerås BK30
4  -  1  
 
06
10:00
sön
10:00    
U15 , Årby IP
U15 » 
Eskilstuna Utd - Västerås BK30
0  -  1  
DECEMBER 2021
 
12
11:00
sön
11:00    
P-09, Hamre IP
P-09 » 
Västerås BK 30 - Irtsa IF
  -      
12
10:00
sön
10:00    
Herr, Bombardier Arena A-hall
Herr » 
Västerås BK 30 - Hornafrik Ungdomsförening IF
  -      
12
10:00
sön
10:00    
Herr, Bombardier Arena A-hall
Herr » 
Västerås BK 30 - Hornafrik Ungdomsförening IF
  -      
 
04
15:30
lör
15:30    
Herr, Bellevue
Herr » 
IK Oden - Västerås BK 30
  -      
04
15:30
lör
15:30    
Herr, Bellevue
Herr » 
IK Oden - Västerås BK 30
  -      
04
10:30
lör
10:30    
P-10, Ringvallen 7-man konstgräs
P-10 » 
Västerås BK30 - Romfartuna
  -      
 
Föreningens Sponsorer