SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Västerås BK30
Fotboll
Herr

Kontakta Oss
Kansliet
 
Address: Bangatan 8 722 26 Västerås
Telefon: 021-41 51 20
E-post: info@bk30.se
 
 

Herr A-lag,

Huvudtränare: Robert ”Hubbe” Pettersson, 073-917 00 01, hubbemannen@hotmail.com
Assisterande tränare: Johan Kullman, 0768864407, 0702329766, johan.kullman@mac.com
Assisterande tränare: Eihab Fadulelmula, 073-5706527
Målvaktstränare: Ernesto Osses
Lagledare: Mattias Stahre, 073-9694200 mattias@kmj.se
Materialförvaltare: Peter Lindblom, 070-3805824, peter.lindblom@se.abb.com  
Media: Robert Bjarnefeldt, 0709-932233, robert@bjarnefeldtphotography.com
 
 
Herr Styrelse
Ordförande: Peter Lindblom       070-380 58 24/  peter.lindblom@se.abb.com
Kassör: Stefan Hjalmarsson    070-655 84 37  / stefan.hjalmarsson@comhem.se
Ledamot: Johan Stahre    076-798 91 44 / Johan@bk30.se
Ledamot: Sverker Hellström  070-302 51 12 / annika.hellstrom@telia.com
Ledamot: Vakant
 
Föreningens Sponsorer
Våra Sponsorer
Sociala medier